1 of 6

Mezonite

Mezonite: Často sa používa aj názov mezoniťový lifting, je neinvazívny nechirurgický lifting pomocou dermálnych biovstreabteľných nití. Mezoniťový lifting sa využíva pri poklesnutých kontúrach tváre, pri celkovom spevnení pokožky. Výhodou tejto procedúry je, že mezonite vydržia dlhodobo (rok až rok a pol) a po ošetrení neostávajú na pokožke jazvy.

cena od 49€
2 of 6

Plazmalifting

Aplikáciou vlastnéj krvnej plazmy omladzujeme a regenerujeme pokožku na bunkovej úrovni. Plazmaterapia stimuluje tvorbu kolagénu, pleť výrazne omladí a ochráni ju pred nežiaducimi vplyvmi, ako sú hormonálne zmeny, slnko alebo chemické látky. Výsledkom bude obnovenie vašej prirodzenej krásy. Koža bude napnutá, rozjasnená, dôjde k zlepšeniu jej elasticity a štruktúry.

cena od 139€
3 of 6

Mezoterapia

Mezoterapia patrí medzi obľúbené a funkčné metódy omladenie pleti. Vykonáva sa priamym injekčným zavádzaním účinných látok do kože tvárí, čela, brady, krku, dekoltu či chrbtov rúk. Na výsledky nemusíte čakať dlho. Pleť sa zázračne revitalizuje, hydratuje, zvyšuje sa jej elasticita a pevnosť. Ihneď po prvej aplikácii dochádza k znateľnému vyhladenie.

cena od 95€
4 of 6

Chemický peeling

Chemický peeling: patrí k obľúbeným neinvazívnym zákrokom, vie vyhladiť jemné vrásky, zjemniť jazvy po akné alebo odstrániť pigmentové škvrny. Ak vás trápia slnkom poškodená pokožka, jemné vrásky, unavená pleť, rozšírené póry, akné, nadmerná činnosť mazových žliaz alebo pigmentové škvrny, odporúčame chemický peeling.

cena od 30€
5 of 6

Botulotoxin – Botox

Starnutie je prirodzený proces týkajúci sa celého tela, avšak najviac je viditeľný na koži. Vrásky síce nie sú jediným meradlom starnutia, ale stali sa symbolom vyššieho veku. Typ a hĺbka vrások je individuálna, však vzniku a prehlbovanie sa dá zamedziť a zbrzdiť ho. Ponúkame funkčné metódy: aplikácia botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej.

cena závisí od množstva použitých jednotiek
6 of 6

Zväčšenie

Pery sú veľmi významným prostriedkom komunikácie a tvorí celkový výraz tváre. Hebké, proporčne vyvážené a plné pery sú aj symbolom krásy. Zväčšenie pier čiže augmentácia je metóda, s ktorou dosiahneme úpravy pier do požadovaného tvaru zvýšením objemu a získania plnšieho a zmyselnejšieho vzhľadu pier.

cena 1ml od 179€