Procedúry Esteľ Clinic

ENDOLIFT®
1 z 12

Procedúra ENDOLIFT®

Procedúra zahŕňa iba minimálnu, alebo žiadnu rekonvalescenciu po zákroku, je bezbolestná a bez komplikácií. Pacienti môžu počas niekoľkých hodín po zákroku vykonávať bežné aktivity.
Výsledky sú okamžité a dlhodobé. Celá ošetrená oblasť sa bude postupne zlepšovať, a to po dobu niekoľkých mesiacov po ošetrení ENDOLIFTom®, pretože sa v hlbokých vrstvách pokožky bude vytvárať ďalší kolagén. Tak ako všetky iné procedúry v estetickej medicíne, je konečný výsledok závislý od špecificity a typu pacienta.

cena od 599€
Estetická gynekológia
2 z 12

Estetická Gynekológia

Vzhľad intímnych partií riešia ženy stále častejšie a mnohokrát nejde len o estetické, ale aj funkčné hľadisko. Ponúkame širokú škálu výkonov na zlepšenie vzhľadu vonkajšieho i vnútorného genitálu a odstránenie problémov súvisiacich s následkami pôrodu, poranení, vrodených chýb, či starnutia. Plastická gynekológia na klinike ESTEĽ v Košiciach poskytuje riešenie závažnejších ťažkostí, ktoré už nemožno riešiť na oddelení dermatológie. Z tohto dôvodu, Vám klinika ESTEĽ ponúka možnosť objednania sa k našej šikovnej pani doktorke MUDr. Vladimíre Balogovej, MBA, ktorá Vám milé klietky pomôže.

cena od 330€
Mezonite
3 z 12

Mezonite procedúra

Mezonite: Často sa používa aj názov mezoniťový lifting, je neinvazívny nechirurgický lifting pomocou dermálnych biovstreabteľných nití. Mezoniťový lifting sa využíva pri poklesnutých kontúrach tváre, pri celkovom spevnení pokožky. Výhodou tejto procedúry je, že mezonite vydržia dlhodobo (rok až rok a pol) a po ošetrení neostávajú na pokožke jazvy.

cena od 59€
Plazmalifting
4 z 12

Plazmalifting procedúra

Aplikáciou vlastnéj krvnej plazmy omladzujeme a regenerujeme pokožku na bunkovej úrovni. Plazmaterapia stimuluje tvorbu kolagénu, pleť výrazne omladí a ochráni ju pred nežiaducimi vplyvmi, ako sú hormonálne zmeny, slnko alebo chemické látky. Výsledkom bude obnovenie vašej prirodzenej krásy. Koža bude napnutá, rozjasnená, dôjde k zlepšeniu jej elasticity a štruktúry.

cena od 139€
Mezoterapia
5 z 12

Mezoterapia procedúra

Mezoterapia patrí medzi obľúbené a funkčné metódy omladenie pleti. Vykonáva sa priamym injekčným zavádzaním účinných látok do kože tvárí, čela, brady, krku, dekoltu či chrbtov rúk. Na výsledky nemusíte čakať dlho. Pleť sa zázračne revitalizuje, hydratuje, zvyšuje sa jej elasticita a pevnosť. Ihneď po prvej aplikácii dochádza k znateľnému vyhladenie.

cena od 75€
Chemický peeling
6 z 12

Chemický peeling

Chemický peeling: patrí k obľúbeným neinvazívnym zákrokom, vie vyhladiť jemné vrásky, zjemniť jazvy po akné alebo odstrániť pigmentové škvrny. Ak vás trápia slnkom poškodená pokožka, jemné vrásky, unavená pleť, rozšírené póry, akné, nadmerná činnosť mazových žliaz alebo pigmentové škvrny, odporúčame chemický peeling.

cena od 35€
Botulotoxin - Botox
7 z 12

Botulotoxin - Botox

Starnutie je prirodzený proces týkajúci sa celého tela, avšak najviac je viditeľný na koži. Vrásky síce nie sú jediným meradlom starnutia, ale stali sa symbolom vyššieho veku. Typ a hĺbka vrások je individuálna, však vzniku a prehlbovanie sa dá zamedziť a zbrzdiť ho. Ponúkame funkčné metódy: aplikácia botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej.

cena závisí od množstva použitých jednotiek
Zväčšenie pier
8 z 12

Zväčšenie pier

Pery sú veľmi významným prostriedkom komunikácie a tvorí celkový výraz tváre. Hebké, proporčne vyvážené a plné pery sú aj symbolom krásy. Zväčšenie pier čiže augmentácia je metóda, s ktorou dosiahneme úpravy pier do požadovaného tvaru zvýšením objemu a získania plnšieho a zmyselnejšieho vzhľadu pier.

cena 0,6ml od 159€
Injekčná Lipolýza
9 z 12

Injekčná Lipolýza

Princíp účinku injekčnej lipolýzy spočíva v aplikácii prírodnej látky získavanej zo sójových bôbov - Phosphatidylcholinu (PPC). Táto látka rozpúšťa tuky. Je však nutné poznamenať, že nejde o metódu redukcie hmotnosti, ale o metódu na zmenu kontúr tela. Ide skôr o odstránenie nežiadúcich tukových vankúšikov, ktorých sa pacient nemôže zbaviť ani pomocou cvičenia či diét. Práve v takom prípade môže byť injekčná lipolýza riešením.

cena od 59€
Vital Injektor
10 z 12

Vital Injektor

Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

cena od 99€
Stimulácia Kolagénu
11 z 12

Stimulácia Kolagénu

Stimulácia kolagénu je prístrojové ošetrenie, ktoré podnecuje vnútrobunkový prenos energie. Tento proces zvyšuje bunkovú látkovú výmenu a tým intenzívnejšiu tvorbu nového kolagénu a elastínu. Okrem bunkovej aktivity sa zlepšuje aj ich priepustnosť, takže pokožka môže byť opätovne lepšie zásobovaná nevyhnutne potrebnými výživnými látkami. Výsledkom je napnutejšia a zdravšia pokožka.

cena od 250€
Liečenie Akné
12 z 12

Liečenie Akné

Akné je zápalové ochorenie mazových žliaz spojené s typickými povrchovými kožnými erupciami, ktoré sú spôsobené upchaním kožných pórov. Patrí medzi najčastejšie kožné chronické ochorenie. Postihuje približne 85% ľudí vo veku od 11 do 32 rokov a cca 3-5% ľudí nad 32 rokov. Na vzniku ochorenia sa podieľajú štyri hlavné faktory:

cena od 40€