Čo je ENDOLIFT®?

ENDOLIFT® je podkožné, minimálne invazívne laserové ošetrenie, ktoré cieli na redukciu ovisnutej kože a nahromadeného tuku.
 
Ošetrenie má niekoľko účinkov:
  • – remodeluje hlboké a povrchové vrstvy kože,
  • – sťahuje ovisnutú kožu,
  • – aktivuje tvorbu nového kolagénu,
  • – eliminuje nahromadený tuk.

Hlavným účinkom ENDOLIFTu® je vypnutie pokožky, inými slovami stiahnutie a redukcia ovisnutej kože, a to vďaka aktivácii neokolagenézy a metabolickým funkciám v extracelulárnej matrici.
Napínanie kože vytvorené Endoliftom je striktne spojené so selektivitou použitého laserového lúča, to znamená so špecifickou interakciou laserového svetla, ktoré selektívne ovplyvňuje vodu a tuk.

Ako to funguje ENDOLIFT?

ENDOLIFT® je lekárske ošetrenie, ktoré sa vykonáva vždy na špecializovaných certifikovaných pracoviskách. Ambulantné ošetrenie ENDOLIFT® vyžaduje použitie špeciálnych Eufoton® FTF mikrooptických vlákien, ktoré sa dajú ľahko zavádzať a to bez akýchkoľvek rezov alebo anestetík, priamo do podkožia do hypodermis. Pri prechode dermis pôsobia tieto FTF mikro optické vlákna, ako intradermálna cesta pre prenos laserovej energie a zaisťujú významné, viditeľné výsledky.
 
Procedúra zahŕňa iba minimálnu, alebo žiadnu rekonvalescenciu po zákroku, je bezbolestná a bez komplikácií. Pacienti môžu počas niekoľkých hodín po zákroku vykonávať bežné aktivity.
Výsledky sú okamžité a dlhodobé. Celá ošetrená oblasť sa bude postupne zlepšovať, a to po dobu niekoľkých mesiacov po ošetrení ENDOLIFTom®, pretože sa v hlbokých vrstvách pokožky bude vytvárať ďalší kolagén. Tak ako všetky iné procedúry v estetickej medicíne, je konečný výsledok závislý od špecificity a typu pacienta.
  • Procedúra ENDOLIFT®
Procedúra ENDOLIFT®