O doktorke

Certifikovaný doktor
kozmetickej medicíny

MUDr. Zhanna Velychuk absolvovala vzdelanie na Lekárskej fakulte „Všeobecne lekárstvo „Bukovinian State medical university, (Černovice), následne pracovala ako lekár asistent na súkromnej dermatovenerologickej ambulancii. V roku 2014, ešte počas praxe, sa začala venovať estetickej medicíne a prešla viacerými školeniami. V roku 2016 sa rozhodla pre medzinárodnú prax na Slovensku (Bojnice), kde pôsobila ako lekár- anestéziológ, avšak túžba ju ťahala späť ku obľúbenej estetickej medicíne a dermatovenerológii.
Súčasne s lekárskou praxou sa neustále vzdeláva na domácich, ale aj zahraničných kongresoch, seminároch, workshopoch.
Je členkou Slovenskej Lekárskej komory (SLK).
O činnosti

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Medzi najčastejšie zákroky, ktoré vykonáva, patrí vyplňovanie a redukcia vrások (objemový lifting), rejuvenizáciu kože (zlepšenie kvality kože, výsledkom je spevnená a elastická pokožka), vyplnenie a zväčšenie pier (augmentácia), ktorej výsledkom sú krásne a šťavnaté pery, botox (aplikácia Botulotoxinu, môže sa aplikovať do pier alebo do oblastí s nadmerne aktívnymi potnými žľazami- pokožka hlavy, podpazušie), injekčná rinoplastika (vykonávaná injekčnou technikou, trvanie 10 minút), ktorá ma za účel vyrovnať nos, niťový lifting (mezonite), kde dochádza k nadvihnutiu ovisnutej pokožky a tvorbu kolagénu, vlasová mezoterapia, harmonizácia profilu (zvýrazni črty a rysy tváre, spodnej sánky či líc, efekt je viditeľný po dobu až 2 rokov), výplň kruhov pod očami.

doktorka estetickej medicíny a dermatológie

MUDr. Zhanna Velychuk

Doktorka sa venuje rôznym odvetiam tvárovej estetickej medicíny a jednou z nich je kontúrovanie tváre (zvýraznenie líc, spodnej sánky, brady, vyrovnanie disproporcie alebo asymetrie). Na zákrok je používaná kyselina hyalurónová Saypha Volume alebo Juverderm Utra 3. Výsledok je viditeľný  hneď po zákroku a efekt trvá 12 – 15 mesiacov, považuje sa za bezbolestný a časovo nenáročný.

Esteľ Clinic Crew

Predstavujeme Vám náš tím ESTEĽ Clinic.

MUDr. Ján Gajdoš študoval na lekárskej fakulte univerzity Pavla Jozefa Šafarika všeobecné lekárstvo v Košiciach. Súčasne pracuje na oddelení patologickej anatómie v univerzitnej nemocnici v Košiciach a v centre estetickej medicíny Esteľ. V septembri 2020 absolvoval 2 odborné kurzy v Prahe a Bratislave. Na klinike Esteľ pracuje od augusta 2020 pre ktorú je veľkým prínosom.

3

Mudr. Igor Kúdela vyštudoval a ukončil vysokoškolské štúdium v odbore všeobecné lekárstvo v roku 2021 na LF UPJŠ v Košiciach. Súčasne je zamestnaný a zaradený do špecializačného programu v odbore Traumatológia. Po ukončení štúdia sa v rámci voľného času špecializoval v odbore estetická medicína, absolvoval niekoľko odborných kurzov v oblasti aplikácie botulotoxínu a výplňových materiálov.

5

MUDr. Filip Kúdela ukončil vysokoškolské vzdelanie na LF UPJŠ v Košiciach v roku 2020. V postgradualnom štúdiu sa venuje všeobecnej chirurgii. Súčasťou kliniky ESTEĽ je od roku 2022, venuje sa výplní pier kyselinou hyaulorónovou, mezoniťovému liftingu, aplikácii botulotoxínu a ďalším procedúram zameraným na antiaging. Pán doktor sa venuje intenzívne aj niťovým technikám, modelovaniu a liftovaniu tváre.

4

MUDr. Vladimíra Balogová , MBA má skoro 16 rokov klinickej praxe, ako atestovaný lekár gynekológ pôrodník.
Pravidelne sa zúčastňuje na školeniach doma aj v zahraničí, okrem klasickej estetiky, aplikácie botoxu, kys. hyalurónovej, niťového liftingu sa v spolupráci so zahraničným centrom snažila implentovať kúsok moderného sveta aj na Slovensko a ponúknuť aj našim ženám a časom aj mužom, najnovšie svetové trendy.

Aktuálne pôsobí v špecializovanom centre doma aj v zahraničí. Na našej klinike sa bude venovať terapii PRP Cellular Matrix a BCT, výplňovými materiálmi na báze kyseliny hyalurónovej, Ladyliftom s využitím v esteticko – liečebnej gynekológii.

Vladka

Marika, je manažérkou kliniky ESTEĽ, ktorej hlavnou úlohou je zodpovednosť za organizáciu tímu, riadenie, dohľad a hodnotenie pracovných činností zamestnancov, termínov, plánovanie stretnutí, školení lekárov, komunikácia s partnermi, administratívna práca, výpomoc pri spravovaní sociálnych sietí a zavádzanie vylepšení na klinike.

7

Na recepcií Vás uvíta naša Bianca, ktorej úlohou na našej klinike je kontinuálny chod recepcie, uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom. Poradí vám či už telefonicky, mailom, na fb a instagrame, či osobne na našej prevádzke ohľadom naších služieb, kontroluje a potvrdzuje rezerváciu termínov, administratívu spojenú s chodom recepcie.

8

Chiara je študentkou farmácie na UVLF v Košiciach. Na našej Esteľ klinike pôsobí od augusta 2023. Počas práce Vás s úsmevom usadí a pripraví na zákrok k našim doktorom. Okrem toho sa Vám snaží počas víkendov venovať na našich sociálnych sieťach, kde Vám rada odpovie na všetky otázky a vyrieši všetky Vaše požiadavky.

9
Hodnotenia

Čo o nás hovoria klientky

TOP pani doktorka!!! Milá, veľmi šikovná, chápava.. 🙂 💋

Antonia
Spišská Nová Ves

Príjemná, milá, usmievavá, komunikatívna pani doktorka... vynikajúci prístup, príjemné prostredie, vo svojom odbore 100%tná, odporúčam ❤️

Anna
Široké

Najlepšia pani doktorka, jej prístup a správanie k zákazníčke, je úžasne a môžem ju len a len odporučiť pretože ona nie je len lekárka, ale aj žena s úžasným srdiečkom ❤️☺️

Sandra
Košice